Przeskocz do treści

Asa Kredyt – opinie klientow i opis oferty

Liczne oferty szybkich pożyczek pojawiające się na rynku w ostatnim czasie są dowodem stałego rozwoju tej branży. Są także potwierdzeniem, że często zdarza nam się utracić płynność finansową a gdy potrzebujemy pomocy, zwracamy się właśnie do firm tego typu. Pozwala to zapobiec pogłębianiu się trudnej sytuacji finansowej i rezygnacji z codziennych przyjemności. Bez względu na cel, szybka pożyczka nierzadko wydaje się być jedynym i najlepszym rozwiązaniem. Zobacz co oferuje Asa Kredyt

Kilka słów o pożyczkach Asa Kredyt

Asa Kredyt oferuje pożyczki od 1 000 do 3 000 zł, a okres spłaty wynosi od 1 do 36 miesięcy. Aby zaciągnąć kolejną pożyczkę, należy spłacić poprzednią. Jeżeli wiemy, że nie uda nam się spłacić długu w terminie, należy bezzwłocznie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia nowego systemu spłacania pożyczki. Wcześniejsza spłata pożyczki nie powoduje naliczenia żadnych dodatkowych opłat.

Do kogo skierowana jest oferta Asa Kredyt?

Pośród wielu firm oferujących szybkie pożyczki znajduje się również Asa Kredyt. Oferta tej instytucji finansowej skierowana jest do osób, które:

  • są w wieku od 20 do 65 lat;
  • nie są zarejestrowane w bazie danych BIG, InfoMonitora ani BIK jako dłużnicy;
  • mieszkają na stałe w Polsce;
  • posiadają stały dochód (umowę o pracę, również na czas nieokreślony).

Jak uzyskać pożyczkę?

Aby móc otrzymać pieniądze na swoje konto należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy oraz wypełnić przygotowany wniosek. Po pewnym czasie skontaktuje się z nami konsultant, który po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę, poprosi o przelanie 1 zł na konto przez niego wskazane. Umowa do podpisania przez klienta zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. Wcześniejsze jej przesłanie drogą elektroniczną pozwoli na zweryfikowanie zawartych w niej danych. Po weryfikacji historii kredytowej cała kwota zostanie przelana na konto bankowe klienta.

Asa Kredyt  opinie klientów

Wśród zalet, które najczęściej wymieniane są przez klientów Asa Kredyt są:

  • szybka decyzja pożyczkowa;
  • wygodna forma dostarczenia umowy;
  • miła i kompetentna obsługa;
  • jasne warunki;
  • pożyczka ze sprawdzeniem klientów w BIK;
  • brak ukrytych opłat.

Firmy pozabankowe przygotowują coraz korzystniejsze propozycje szybkich pożyczek. Wysoka konkurencyjność na rynku zmusza je do obniżania kosztów oraz przyspieszania podejmowania decyzji pożyczkowych. Dla dobra klientów i utrzymania wysokiego standardu obsługi, Asa Kredyt dba o jasne przestawienie zasad działania, warunków umowy oraz zwykłą uprzejmość. To właśnie profesjonalizm i rzetelność pracowników pozwala szybko załatwić niezbędne formalności.